X МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації»

17-19 квітня 2019 року відбувся X МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «Інновації в медицині – здоров’я нації» – масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднав науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

Форум зібрав 140 медичних асоціацій, громадських об’єднань, соціальних фондів, 18 вищих медичних навчальних закладів,125 спеціалізованих видань України, СНД і зарубіжжя, 300 спеціалізованих інтернет-ресурсів. У демонстраційному павільоні був представлений стенд ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нйрорентгенохірургії НАМН України» , де були відображені останні здобутки центру та новітні технології у лікуванні судинної патоогії головного та спинного мозку, які використовуюся для лікування пацієнтів.

У програмі форуму відбулася Науково-практична конференція «Ендоваскулярна нейрорентгенохірургія в Україні. Сучасні тенденції , підходи, досягнення». У рамках конференції обговорено головні питання церебральних аневризм, церебральних та спінальних мальформацій, ішемічного інсульту , їх діагностика та сучасне ендоваскулярне лікування. Особливо жваво були обговорені питання механічної промбекстракції /тромбаспірації при ішемічному інсульті, та значні переваги, якими володіє даний метод в порівнянні із альтернативними, та є безсумніву майбутнім у лікуванні даної патології.

Всі учаснкики конференції нагородженні іменними сертифікатами.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок