Home УЗД

УЗД

Ультразвукова діагностика (УЗД), як відомо, це звукові або акустичні хвилі, частота яких є вищою за максимальну частоту звуку, що сприймає людське вухо, а саме вищою за 20 кГц. Переважно в ультразвуці використовується частота від 2,5 до 12 -15 мГц.
УЗД базується на отриманні ехо-сигналів від структур із різною щільністю. Різні тканини організму (м’язи, кров, печінка і т. д.) мають різну щільність, тому поширення ультразвуку в них також є різними. На цій різниці, використовуючи фізичні властивості ультразвуку як хвилі, базується метод ехографії. Ультразвукові хвилі виходять з датчиків, які одночасно є і приймаючими ехо-сигнали. Ехо-сигнали у датчику перетворються у імпульси та відображаються на екрані апарату.
Отже, УЗД є одним із найбільш ефективних та неінвазивних методів в сучасній медичній діагностиці.

Оснащення:

Еsaote MyLab 40 CV в клініці

Ультразвуковий сканер Еsaote MyLab 40 CV, фазований, конвексний, лінійний датчики. Імпульсно-хвильової, постійно-хвильової доплер, режими кольорового допплерівського кодування швидкості, інтенсивності кровотоку. Допплерівська візуалізація тканин, можливість синхронізації з ЕКГ. Повний пакет обчислень при кардіологічних та судинних захворюваннях (ЕхоКГ, судини шиї, верхніх і нижніх кінцівок), синхронізація з ЕКГ. Можливість ультразвукового дослідження абдомінальних органів, скелетно-м’язової системи, щитовидної, молочної залози. Виконання транскраниального триплексного сканування.

Ехокардіографія

Ехокардіографія (ЕхоКГ) – метод ультразвукової діагностики, спрямований на дослідження морфологічних і функціональних змін серця, клапанного апарату, і магістральних судин.
Показанням для проведення ЕхоКГ є будь-які симптоми, які можуть свідчити про кардіопатологією. ЕхоКГ також виконується пацієнтам після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу при підозрі на кардіоемболічний підтип ішемічного інсульту (пошук причини). Даний метод діагностики дозволяє виявити і вести моніторинг при вроджених і набутих вадах клапанів серця, діагностувати додаткові шунти, дефекти перегородок, діагностика кардіоміопатії, виявлення змін серця і ускладнень при гіпертонічній хворобі, ішемічній хворобі серця. Цей метод показаний, як контроль після перенесених операцій на серці та магістральних судинах, тромбоз глибоких вен, при проведенні хіміотерапії в онкології, підозрі на аневризму аорти. Також показанням для проведення ЕхоКГ є хронічний головний біль, наявність спадкових захворювань у родичів першої лінії (наприклад гіпертрофічна кардіоміопатія і багато інших.Приклад візуалізації клапанної патології, в форматі порівняння: стеноз – норма.

Записатися на консультацію

  • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
  • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
  • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
  • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
calendar
captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

Ок

Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

Ок

Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

Ок