Г. Гайова

Біда приходить несподівано – в грудні 2018 стався інсульт. Дякувати Богові, що обставини склалися так, що в короткий термін з районної поліклініки опинилася в клініці головного мозку інституту нейрохірургії, де терміново було розпочато лікування. Завдяки професіоналізму, турботі та людяності спеціалістів клініки, на сьогодні я можу рухатися, думати, бачити, жити повноцінним життям.
Користуючись нагодою, від себе та всієї моєї родини хочу подякувати уважному, турботливому лікарю-нейрохірургу Пастушину Олександру Анатолійовичу, що грамотно провів діагностику і підібрав лікування та досвідченому майстру своє справи Щеглову Дмитру Вікторовичу, що блискуче провів необхідну мені операцію. Дякую, що завдяки вашим знанням, умінню та досвіду я зустріла Новий рік в колі своєї родини.
Від всієї моєї сім’ї бажаємо всьому колективу центру добра і процвітання, натхнення та злагоди. Ви дійсно творите історію української медицини!

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок