14.12.16р. Ляшевич М.А.,Житомирська обл.

14.07.16 р. нашій матері після пройденої МРТ поставили діагноз “Мішковидна аневризма основної артерії.Гостре порушення мозкового кровообігу “.Спасти матір могла тільки операція, яку в обласній Житомирській лікарні не роблять. За рекомендаціями лікаря- нейрохірурга Гнелиці О.П. ми приїхали до Києва 19.07.16 і в той же день, після оперативних обстежень, матері успішно зробили операцію.Вона вдруге народилась,її спасли.Нашим лікарем був Свиридюк Олег Євгенович. Це лікар від Бога. Це Людина з великої букви. Професіонал. Вся наша сім’я щиро дякує Вам, Олеже Євгеновичу, за Ваш професіоналізм, надвисоку людяність та чуйність по відношенню до пацієнтів та їх рідних, що дуже рідко зустрічається в наш час .Перебуваючи два тижні в центрі ми були приємно вражені такою увагою, чуйним відношенням до нас простих людей. Чесно кажучи, не вірилось в те, що в нашому суспільстві ще існує ТАКА ДОБРОТА, ПОРЯДНІСТЬ,ЧУЙНІСТЬ, РОЗУМІННЯ, СПІВЧУТТЯ.
Ми щиро дякуємо всім лікарям, медсестрам, санітаркам, які працюють в НПЦ ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України за ваш професіоналізм, за людяність, за турботу. Низький уклін вам, здоров’я, здоров’я вашим рідним ,творчих успіхів. Нехай Господь Бог завжди вас оберігає.
Хотілось би,щоб керівництво нашої країни, в першу чергу, максимально фінансувало і підтримувало такі медичні заклади, щоб такі Лікарі-професіонали спасали ще більше людей, щоб у наших Лікарів лікувались люди з Європи та усього світу.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок