«Базовий ендоваскулярний курс для нейрохірургів», організований Европейською асоціацією нейрохірургів

14-15 січня 2020 року на базі центральної університетської клініки Берлінського університету імені Гумбольдта та Вільного університету Берліна «Charité», відбувся «Базовий ендоваскулярний курс для нейрохірургів», організований Европейською асоціацією нейрохірургів, який спрямований на навчання нейрохірургів основам ендоваскулярних методів та методик, включаючи практичну роботу на симуляторах.

Організатором курсу виступив Peter Vajkoczy, медичний директор відділення нейрохірургії з дитячою нейрохірургією клініки « Charité».

В числі учасників курсу був молодший науковий співробітник ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» Виваль Микола Богданович.

Лекторами курсу були відомі нейрохірурги Німеччини, Австрії, Нідерландів, Італії та США. На сьогоднішній день, ендоваскулярні технології є провідними у лікуванні судинних захворювань головного мозку. Хоча нейрохірурги щодня беруть участь у прийнятті рішень щодо ендоваскулярного або відкритого хірургічного лікування, лише незначна частина нейрохірургічного товариства в Європі має практичний досвід нейроендоваскулярних втручань . Основним завданням курсу було опанування основних технічних та теоретичних навичок ендоваскулярного лікування, покращення розуміння ендоваскулярних процедур та їх переваг.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок