Home Наш досвід Випадок ендоваскулярного виключення мішковидної аневризми задньої мозкової артерії мікроспіралями із стент-асистенцією

Випадок ендоваскулярного виключення мішковидної аневризми задньої мозкової артерії мікроспіралями із стент-асистенцією

Пацієнтка К. 65 років госпіталізована в Центр у важкому стані. Неврологічно: Свідомість порушена по типу оглушення, 13 балів за ШКГ . Зіниці D=S. Обличчя асиметричне за рахунок згладженої лівої НГС. Глибокий лівобічний геміпарез.. СПР D<S м’язовий гіпертонус.  Позитивні менінгеальні знаки. Патологічні стопні знаки зліва.

Захворіла 2 дні тому.  Раптово виник головний біль, який наростав по інтенсивності та слабкість в лівих кінцівках, тошнота,  блювання . За даними КТ  діагностовано внутрішньо мозкова інсульт-гематома в правій тім’яній ділянці .

ЦАГ по Сельдінгеру  26.08.20 року : мішковидна аневризма лівої ЗМА .

 

Після ангіографії хворій введено навантажувальну дозу клопідогрелю та в/в аспірину та  виконано хірургічне втручання: Ендоваскулярне виключення аневризми мікроспіралями із стентасистенцією.

 

За період лікування стан хворої з позитивною динамікою, активізована. Неврологічна симптоматика частково регресувала. Ходить з підтримкою. Виписана для подальшого лікування у віддлення реабілітації.

 

 

Записатися на консультацію

  • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
  • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
  • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
  • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
    calendar
    captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

Ок

Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

Ок

Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

Ок