Feedback from our patients

Лецкалюк В’ячеслав Васильович

18.02.2020

Низький уклін і щира вдячність неперевершеним фахівцям науково-практичного центру ендоваскулярної нейрорентгенології НАМН України, його директору д.м.н. Щеглову Дмитру Вікторовичу, завідуючому відділенням к.м.н. Свиридюку Олегу Євгеновичу за професіоналізм, чуйне серце, світлий розум, золоті руки, людяність і доступність.
Своєю щоденною наполегливою працею Ви рятуєте людські долі, даєте можливість насолоджуватись навколишнім світом, даруєте людям життя.
Нехай Господь Бог і Матір Божа охороняють Вас на всіх шляхах життя, а шана, повага, міцне здоров’я будуть супутниками скрізь і всюди.
5 лютого д.м.н. Щегловим Дмитром Вікторовичем, к.м.н. Свиридюком Олегом Євгеновичем блискуче проведено оперативне втручання нашому синові Андрію.
Безмежно дякуємо Вам Дмитре Вікторовичу, Олеже Євгеновичу, всьому медичному персоналу Центру за Вашу Божественну працю!
Многії і благії літа Вам!
Нехай береже Вас Бог!

З повагою сімʾя Лецкалюк, Гоголь.

м. Рівне, м. Кам’янець-Подільський

18.02.2020 року

Кравецький Сергій

15.02.2020

У жінки був інсульт,аневризма,допомогу надав Лікар від Бога,Свередюк Олег Евгенович під чутким кірівництвом професора Щеглова.
Щира Подяка, Вам Лікарі!!!
На даний час все добре,жінка веде здоровий спосіб життя,фітнес,спорт,це все завдяки Вам,!!!
Дякую Вам за дружину.
Раджу всім, при такій біді, звертатись до цих спеціалістів своєї справи.
Дякую Вам, Пане Свередюк особисто.,що ЗАВЖДИ знаходите хвилинку для телефонних консультацій.

Терещенко Елена

15.02.2020

Сказать СПАСИБО – это не сказать ничего! Низкий Вам поклон! За Ваши золотые руки и профессионализм!
Хочу поблагодарить за проведенную операцию 03.07.2019 года (мешотчатая аневризма ВСА) Щеглова Д.В., Свиридюка О.Е., Аль-Кашкиш И.И., Коломийченко С.О.
Особенно запомнилось очень теплое и внимательное отношение к больным и их близким всего персонала Центра. Каждый день здесь борются за жизнь и помогают людям.

16.01.2020 года, спустя полгода, обследование показало, что операция прошла успешно и я вернулась к полноценной жизни.

Спасибо за ЖИЗНЬ!!!

Шимко Ю.В.

07.02.2020

Хочу висловити велику вдячність Олегу Євгеновичу! Дуже приємно в наш час знайти таку хорошу людину, майстра своєї справи, людину з великим і добрим серцем.
Шановний Олеже Євгенович, величезне Вам дякую за життя нашої мами!
З повагою Земляки !!!

Степанов Артём

27.01.2020

6.01.20 моя жена впала в кому, разрыв аневризмы. На скорой отвезли в ближайшее отделение реанимации, где 4 дня стабилизировать состояние. Параллельно я бился, чтобы нас приняли в какой-то специализированный центр нейрохирургии. В инст Ромоданова нас отправили и не хотели помочь, т.к. были праздники. Случайно достал номер телефона Свиридюка Олега Евгениевича. Позже связался с Конотопчиком Станиславом Викторовичем. Нам старались помочь, не смотря на праздники. 10.01.20 согласовали переезд и в тот же день провели эндоваскулярную операцию. Вечером, 10.01.20, после 4х суток комы, жена пришла в сознание и очень быстро поправлялась. 27.01.20 выписали. Выражаю благодарность всем докторам, медсестрам и санитаркам. Центр не похож на привычные больницы. Отношение к людям подкупает. Спасибо!

Скрипка Вікторія Геннадіївна

27.01.2020

Велика подяка за чуйне ставлення, турботу та уважність!!!

Хочу висловити безмежну вдячність Щеглову Д.В (директору) за таку гарну команду професіоналів, це ЛІКАРІ з великою букви, які мають велике чуйне ❤️ і золоті руки!!!!!

Безмежно вдячна та низесенький уклін Коломійченко С.О лікар-анестезіолог який весь час: дві операції поспіль був разом з моєю матусею, а також завідуючий відділенням Свиридюк О.Є та всій його команді, які зробили ендоваскулярну операцію!!!Дякую Вам за врятоване життя!!!!

Гудим М.С та Пастушину О.А і всій Вашій команді за професіоналізм та вдало проведену 2 операцію моїй мамі.

Велика подяка за чуйне ставлення,турботу та уважність всьому медичному персоналу Науково Практичному Центру Ендоваскулярної Нейрорентгенохірургії.

Особлива подяка лікарю – нейрохірургу Пастушину О.А, який не тільки майстер своєї справи, а й цікавий співрозмовник. З першого дня нашого перебування в інституті, відчула уважне ставлення Олександра Анатолійовича, та професійний підхід до наших проблем. Дуже приємно в наш час знайти таку людину, котра справді турбується і старається якнайкраще допомогти і своїм оптимізмом і веселою вдачею дарує впевненість, що все буде добре. І особливо приємно, що все що він робить – справді допомагає. Дякую Вам величезне за порятунок та шанс на життя моєї мами!!!!!

З найкращими побажаннями від усього серця Скрипка Вікторія Геннадіївна Кіровоградська область Олександрійський р-н с.Дівоче-Поле

Правдивий Леонід Тимофійович

14.01.2020

Від усієї нашої родини висловлюємо велику вдячність завідуючому відділенням ендоваскулярної нейрорентгенохірургії судинних захворювань головного та спинного мозку Олегу Євгеновичу Свиридюку та лікарю-нейрохірургу Ярославу Едуардовичу Кудельському за батька! Невимірне СПАСИБІ!
Низький уклін вам за високий професіоналізм, чуйність, людяність, відповідальність, турботу та уважність!!! Оперативне втручання з стенування сонної артерії батьку, Правдивому Леоніду Тимофійовичу, пройшло дуже добре!!! Ви перевершили все!!! Низький вам уклін!!!
Шановні Олеже Євгеновичу та Ярославе Едуардовичу,- ви найкащі майстри своєї справи і неймовірно таланти медицини!!!

Каркишко Константин

09.01.2020

Добрый день. Хочу выразить огромную благодарность врачам-нейрохирургам Коваленко Александру Петровичу и Гудым Максиму Степанович, врачу-анестезиологу Соловьян Ирине Владимировне за их золотые руки и профессионализм. А также поблагодарить весь коллектив центра за внимательное отношение и доброжелательность. 3.12.2019 была проведена операция по удалению невринома слухового нерва. Операция прошла без осложнений, функции лицевого нерва сохранены. Спасибо вам огромное за ваш нелегкий труд!!!

Линчак Светлана

16.12.2019

Спасибо большое Врачам Мастерам своего дела, нейрохирургам Щеглову Д.В и Аль-Кашкиш І.І., в мае 2019 года я попала в их золотые руки. У меня была обнаружена мешотчатая аневризма верхушка основной артерии. Была успешно проведена операция. Через 6 мес пришла на контроль. Радости не было предела когда сказали что всё хорошо!!!
Вы даёте шанс жить дальше полноценной жизнью! Как пациент, я восхищаюсь Вашим умением, талантом, терпением и опытом!
Желаю крепкого здоровья, энергии, громких успехов, чтобы у Вас хватило сил делать добро как можно дольше!

Ляпін Дмитро

16.12.2019

Добрый день!
Огромное спасибо Пастушину Александру Анантольевичу! Спасибо за тестя! Реально спас! Мы еще не знаем, как пойдет процесс воссановления после инсульта, но благодаря ему шансы велики! Это большая удача, что мы попали к Александу по цепочке звонков и уложились в 6 часов, отведенные на спасение человека.

Также огромное спасибо за риск, на который пошел Александр, взявшись за операцию без предварительной оплаты и используя на свой страх и риск дорогостоящие инструменты.

Яркий пример человека, который действительно выполняет клятву Гиппократу.

Give feedback

An appointment at

  • Consultations are held on weekdays from Monday to Friday, from 8.30 to 16.30.
  • Consultations held on the 8th floor of the building of the Centre in the advisory office (opposite the elevator in the lobby).
  • SI "NPTSENRH NAMS of Ukraine" - is a public institution, so the advice is free of charge
  • In most cases, patients waiting for consultation is not more than an hour. Duration of consultation on average about half an hour
    calendar
    captcha captcha

PHONES

We will keep you informed of the latest news

Ок

Thanks for your feedback, we are very pleased. It will appear on the site immediately after moderation

Ок

Thank you! Our specialist will be in touch with you soon

Ок