Гуз Ніна Олександрівна

Приєднуюся до всіх позитивних відгуків і вдячних пацієнтів! У червні цього року поступила до центру з множинними аневризмами судин голови. Операції ендоваскулярним методом блискучо провели Олег Євгенович Свиридюк та Дмитро Вікторович Щеглов. На другий день самостійно ходила!
Пишу для тих, хто боїться такої операції: нічого страшного в цьому немає, все швидко забувається. Попереду у вас здорове життя і хороше самопочуття! Признаюся чесно, до операції страшенно переживала, але все пройшло швидко та безболісно)
Дмитро Вікторович та Олег Євгенович – чудові спеціалісти, а ще просто приємні та позитивні люди, які вміють вислухати, підбадьорити та відволікти у потрібний момент!
Велика подяка їм за уважність, відповіді на всі запитання, гарне ставлення до пацієнта і кваліфікацію, яка заслуговує найвищої оцінки. Щиро ДЯКУЮ за допомогу!

An appointment at

 • Consultations are held on weekdays from Monday to Friday, from 8.30 to 16.30.
 • Consultations held on the 8th floor of the building of the Centre in the advisory office (opposite the elevator in the lobby).
 • SI "NPTSENRH NAMS of Ukraine" - is a public institution, so the advice is free of charge
 • In most cases, patients waiting for consultation is not more than an hour. Duration of consultation on average about half an hour
  calendar
  captcha captcha

PHONES

  We will keep you informed of the latest news

  Ок

  Thanks for your feedback, we are very pleased. It will appear on the site immediately after moderation

  Ок

  Thank you! Our specialist will be in touch with you soon

  Ок