Тетяна Ковтунович

Найщиріша вдячність Свиридюку Олегу Євгеновичу, завідувачу відділенням ендоваскулярної нейрорентгенохірургії судинних захворювань головного і спинного мозку та Конотопчику Станіславу Вікторовичу, завідувачу інсультним блоком за вдалу операцію (ендоваскулярне виключення аневризми за допомогою мікроспіралей) та подальше лікування моєї мами. Мамі 73 роки, поступила в «НПЦЕНРХ НАМН України» 3.07.2020 з діагнозом мішковидна аневризма, тоді ж її прооперували, а за тиждень виписали, післяопераційних ускладнень не було. Дякую Олегу Євгеновичу, Станіславу Вікторовичу, анестезіологу, медсестрам за високий професіоналізм і людяність.
Коли стається найстрашніше з найріднішою людиною, душа холоне а мозок не справляється з цією інформацією, велике везіння зустріти правильну Людину-професіонала. Лише впевненого і щирого погляду буває достатньо, щоб, не дивлячись на всю тяжкість ситуації, прийняти правильне рішення. Правильним рішенням було довіритися цим крутим хірургам, які просто творять чудеса. Бажаю вам успіху у всіх сферах вашого життя, професійного зростання, багато радості і задоволення від такої надзвичайно важливої праці.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок