Скрипка Вікторія Геннадіївна

Велика подяка за чуйне ставлення, турботу та уважність!!!

Хочу висловити безмежну вдячність Щеглову Д.В (директору) за таку гарну команду професіоналів, це ЛІКАРІ з великою букви, які мають велике чуйне ❤️ і золоті руки!!!!!

Безмежно вдячна та низесенький уклін Коломійченко С.О лікар-анестезіолог який весь час: дві операції поспіль був разом з моєю матусею, а також завідуючий відділенням Свиридюк О.Є та всій його команді, які зробили ендоваскулярну операцію!!!Дякую Вам за врятоване життя!!!!

Гудим М.С та Пастушину О.А і всій Вашій команді за професіоналізм та вдало проведену 2 операцію моїй мамі.

Велика подяка за чуйне ставлення,турботу та уважність всьому медичному персоналу Науково Практичному Центру Ендоваскулярної Нейрорентгенохірургії.

Особлива подяка лікарю – нейрохірургу Пастушину О.А, який не тільки майстер своєї справи, а й цікавий співрозмовник. З першого дня нашого перебування в інституті, відчула уважне ставлення Олександра Анатолійовича, та професійний підхід до наших проблем. Дуже приємно в наш час знайти таку людину, котра справді турбується і старається якнайкраще допомогти і своїм оптимізмом і веселою вдачею дарує впевненість, що все буде добре. І особливо приємно, що все що він робить – справді допомагає. Дякую Вам величезне за порятунок та шанс на життя моєї мами!!!!!

З найкращими побажаннями від усього серця Скрипка Вікторія Геннадіївна Кіровоградська область Олександрійський р-н с.Дівоче-Поле

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок