Сирота Ольга

Хочу висловити щиру вдячність за врятоване життя своєї мами, Резніченко Юлії Альбінівни, лікарям Науково-практичного центру ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України Щеглову Дмитру Вікторовичу, Свиридюку Олегу Євгеновичу та лікарю-анестезіологу Олексію Віталійовичу. У мами був дуже тяжкий стан та досить великий перелік діагнозів, а саме: геморрагічний інсульт, 2 аневризми сосудів головного мозку,ішемічний інсульт та інфаркт, ризик проведення операції був досить високим через перенесений мамою інфарк, але завдяки професіоналізму вищезазначених лікарів операція була проведена успішно, навіть більше того, під час запланованої операції по встановленню спіралей в одній аневризмі (яка на момент операції була розірвана), була встановлена спіраль і в другій аневризмі (яка була на межі розриву). Також під час операції було проведене повне обстеження серця (коронарографія). Також хочеться відзначити надвисоку людяність та чуйність по відношенню до пацієнтів, що досить рідко зустрічається в медицині в наш час (повірте є з чим порівнювати).
До центру маму ми привезли 07.09.2016 р. на колясці після проведеного курсу лікування у місцевій лікарні (м.Буча), лікували ішемічний інсульт та інфаркт , операція була проведена 08.09.2016р. Забирали додому 16.09.2016 , мама йшла сама за допомогою лиш палички, це був найкращий подарунок на мій день народження, який я отримала від ЛЮДЕЙ з великої букви, чудових лікарів. Низький уклін Вам до землі, буду завжди молити Бога про Ваше здоров`я та здоров`я Ваших рідних. ДЯКУЮ ВАМ ЗА МАМУ!!!

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок