Посвистак Костянтин

В першу чергу !!!ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!! Свиридюк Євгену Олеговичу та Пастушин Олександру Анатолійовичу, а також, звісно, всім хто доклав зусиль до того щоб дати мені другий шанс на життя!

Саме так, в той час як інші лікарні відмовлялись братись за такого безнадійного паціента або зовсім ставили на мені хрест, вони розглянули мій випадок (гемморагічний інсульт) після свого робочого часу, та погодились рятувати моє життя.

Треба підкреслити що в них це вдалось, так як я особисто пишу ці слова. Окрім високого професіоналізму спеціалістів хочеться відзначити і дбайливе та уважне відношення персоналу клініки. Чого тільки коштує те що:

1. лікарі роблять ранковий обхід пацієнтів без будь якого запрошення,

2. в палатах кожен день прибирають,

3. комфортні ліжка,

4. чергова медсестра завжди відгукнеться на запрошення до паціента (чи то укол чи то тиск поміряти або крапельницю замінити). І ніхто не чекае щоб щось засунули в кишеню. (Були в іншій лікарні знаємо що це таке)

В наш час це фантастично приємно та навіть не звично вже, а повинно ж бути так в кожній лікарні та не тільки. Дуже приємно що у таких лікарів є інтерни з яких будуть професіонали. В моєму випадку це Фаріда Рзаева.

І зранку на обході поцікавиться самопочуттям, і проконсультує, і присутня на операціях і просто приємна дівчина та людина.

Дякую вам ВСІМ за таку турботу і таке приємне відношення до всіх пацієнтів. Здоров’я всім та всього найкращого.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок