Мурзіна Лариса, м. Рівне.

Висловлюю особисто від себе, а також від моєї сім,ї безмежну вдячність за врятоване мені життя всьому медичному персоналу Науково-практичного центру НАМН України, а особливо лікарю- нейрохірургу Свиридюку Олегу Євгеновичу за високий професіоналізм , людяність, порядність , доброзичливість та турботу про пацієнта. Працюючи тривалий час в медицині і будучи відносно здоровою людиною, я ніколи не могла навіть уявити, що зі мною може трапитися такий прикрий випадок , часто несумісний з життям, як крововилив в результаті розриву аневризми головного мозку. Дякуючи своїм колегам, які вчасно скерували мене до Центру ендоваскулярної нейрорентгенхірургії, де ФАХІВЦЯМИ Центру мені було проведено діагностичне ангіографічне обстеження і в гострому періоді було проведено високотехнологічне оперативне втручання з приводу оклюзії двох мішковидних аневризм. Далі все по схемі-реанімація, палата, виписка. Вернулась до своїх професійних обов,язків повноцінною людиною. Я просто не знаходжу слів, щоб описати всю ту позитивну ауру, яка панує в Центрі, де кожен медичний працівник чесно, добросовісно і відповідально виконує свої обов.язки. Швидко пролетіло півроку, коли мені потрібно було з,явитися на контрольне обстеження, чесно кажучи хвилювалася, але , коли почула в телефонній розмові впевнений голос мого лікаря Олега Євгеновича: “Все буде добре”, це в мене вселило надію, що буде дійсно так. Обстеження пройшло успішно, лікар задоволений результатом своєї роботи, а пацієнт-результатом роботи лікаря. Емболізація аневризми пройшла успішно. Дякую Вам, Олеже Євгеновичу, за вдало проведену операцію, дай Бог Вам здоров,я на довгі роки, успіхів у Вашій професійній і науковій діяльності. Не раз чула про Вас дуже позитивні відгуки від колег, з якими Ви працюєте і разом спасаєте людські життя.
Особлива вдячність керівництву Центру від усіх пацієнтів за унікальні розробки та впровадження новітніх технологій по проведенню таких високотехнологічних малоінвазивних ендоваскулярних операцій , коли людині не потрібно їхати за кордон, а обстежитися , проконсультуватися в Україні, в м. Київ, в НПЦЕН НАМН України. І повірте, тут працюють дійсно ФАХІВЦІ, віддані своїй справі. Низький Вам уклін і Божого благословіння!!!

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок