Мосіюк Олена
Хочу від щирого серця подякували Кудельському Ярославу Едуардовича,Свиридюку Олегу Евгеновичу та Розувану Олексію Віталійовичу.Безмежно вам вдячна що маю змогу дякуючи вашим золотим рукам повернутись до повноцінного життя.12 травня мені прооперували аневризму судини головного мозку.Щира дякую всьому молодшому персоналу,за турботу та підтримку .На перевірку аж через рік,але я приїду раніше щоб подякувати ще раз і обійняти.ДЯКУЮ.
