Губеня Алла

У мене не вистачить слів, щоб висловити свою подяку вам усім за врятоване життя моєї мами! Теличко Тетяна поступила з діагнозом: мішковидна аневризма з субарохноїдальним крововиливом.
28.03.2018року ви стали посередниками між Богом і пацієнтом, і професійно та успішно провели ендоваскулярну реконструктивну оклюзію.
14.03.18 мама була виписана зі стаціонару повністю дієздатною зі збереженням усіх життєвих функцій.
А ще я дуже вдячна всім працівникам вашого центру за те, що зламали моє стереотипне уявлення про лікарів, та відношення медперсоналу до пацієнтів.
Я не знаю за якими критеріями шановний Дмитро Вікторович підбирав свою команду, та впевнено можу сказати, що з жодним спеціалістом не помилився, тому що кожен з них, є незамінною ланкою одного великого ланцюга, за допомогою якого люди повертаються до життя.
Кожен погляд, з яким перетинався мій за час перебування у центрі, був сповнений співчуття, доброти, розуміння, бажання допомогти. Я не знаю з чого Господь створив ваші серця? Але вони точно відрізняються від інших, тому що ніяке б інше не змогло би витримати 2-3 доби чергування, неймовірних криків, болю пацієнтів, плачу і претензій родичів. Будучи в реанімації біля мами я побачила це «пекло» на власні очі! Схиляюся перед вами:
Щеглов Дмитро Вікторович
Свиридюк Олег Євгенович
Коломійченко Сергій Олегович
Солов‘ян Ірина Володимирівна
Кудельський Ярослав Едуардович
Сидоренко Олена Федорівна
Пастушин Олександр
Кузьмич Ірина
Воровська Оксана
Карнаєва Альона
Єлісєєва Валентина
Дутенко Ольга
Киянова Світлана
Катя
Едуардовна
Люда
Циганочка(вибач забула твоє ім‘я-але ти наче бджілка в реанімації)
Розумію, що всіх не згадала(операційні сестри, діагностика-не мала щастя з вами познайомитися особисто, та не менш вдячна за вашу нелегку працю!)
Дякую, що попри усі негаразди, і «пофігистичне» відношення нашої держави до вашої титанічної праці, ви лишаєтесь в Україні і даруєте нам шанс вижити!!!!
Ще раз щиро дякую Вам усім і прошу благословіння для вас у Бога!🙏❤️
А ще хочу процитувати вашу колегу Світлану Раї, тому що краще не напишу:

Чому треба цінувати лікарів?

1. Лікарі витрачають від 10 до 20 років на навчання, в той час як більшість їх друзів ходять на вечірки і насолоджуються своєю молодістю.
2. Лікарі відкладають народження своєї дитини та створення сім’ї для того щоб вони могли піклуватися про ВАШУ сім’ю.
3. Лікарі пропускають танцювальні виступи та спортивні ігри своїх власних дітей, для того щоб вони могли доглядати за ВАШИМИ дітьми та родиною.
4. Лікарі встають з ліжка серед ночі і залишають своїх чоловіків та дружин, для того щоб доглядати за ВАШИМ хворим чоловіком або дружиною.
5.Лікарі під час вихідного чи відпустки можуть врятувати ВАШЕ життя в літаку, в басейні, торговому центрі, або після автомобільної аварії.
6. Лікарі також страждають з ВАМИ. Вони забирають ВАШ біль зі собою додому.
7. Над лікарям можуть знущатися викладачі, пацієнти, роботодавці, страхові компанії, політики і засоби масової інформації, але вони подовжують доглядати за ВАМИ і ВАШОЮ родиною.
8. Лікарі, як правило, не висипаються і виснажуються. Вони пропускають прийоми їжі і туалетні перерви, щоб доглядати за тими хто цього потребує, такими як ВИ і ВАША сім’я.
9. Робота лікаря не триває з 9 до 17 години. Ваш лікар може далі думати про ВАС і ВАШУ хворобу, намагаючись заснути вночі.
10. Спостерігаючи травми роками лікарі отримують посттравматичний стресовий розлад. Лікарі мають найвищий рівень самогубств серед усіх професій.

Сьогодні ж скажіть лікарю “Я дякую ВАМ!”
З повагою Алла Губеня, всі рідні і близькі Тетяни Теличко.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок