Директор ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії» д.м.н. Щеглов Д.В. поділився досвідом із колегами – нейрорадіологами на майстер-класі із лікування судинної церебральної патології в Казахстані.

2 березня 2019 року в рамках Міжнародного симпозіуму компанії MicroVention, в АТ «Центральна клінічна лікарня» Алмати, Казахстан відбувся майстер-клас «Ендоваскулярне лікування церебральних аневризм і каротидних стенозів», на який було запрошено Директора ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії» керівника навчальної програми з підготовки інтервенційних нейрорадіологів України д.м.н. Щеглов Д.В. у якості одного із спікерів, адже українські напрацювання в галузі ендоваскулярного лікування аневризм головного мозку, який налічує кілька тисяч випадків за останні 30 років, є одними із найбільших в Європі.

Метою майстер-класу – був обмін досвідом між лікарями-нейрохірургами Казахстану, Італії, України та Латвії. Темою лекцій було використання різноманітних технічних засобів, що використовуються для ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад судин головного та спинного мозку, зокрема аневризм, АВМ та ін. Також було висвітлено та обговорено сучасні погляди на використання малоінвазивних технологій в нейрохірургії на основі міжнародних гайдлайнів.


Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок