29 липня 2019 року в ДУ “НПЦ ЕНРХ НАМН УКРАЇНИ» відбулася презентація мікроспіралей для ендоваскулярної оклюзії мозкових аневризм фірми «Kaneka».

Компанія «Kaneka» заснована у 1950 році та включає в себе групи компаній по всьому світу. Впроваджуючи найновіші технології у найрізноманітніших сферах, корпорація робить внесок у розвиток медико-біологічної галузі, випускаючи продукцію для вдосконалення медицини та подовження життя.

Одними з числених виробів компанії є мікроспіралі для емболізації аневризм головного мозку, які випускаються в Японіїї з 2006 року, і зараз займають 50% ринку. У 2015 році вони були сертифіковані в Європі, та з цього часу завоювали прихильність європейських нейрохірургів. Завдяки вдосконаленим технологіям вироби мають унікальні характеристики та переваги.

Спіралі підходять для створення каркасу, заповнення та завершення. М’який, гнучкий пушер та платиновий хвилястий філамент, що запобігає розтягненню мікроспіралі, нівелюють ефект «відскоку» (kickback) мікрокатетера. Низький профайл пушера дає можливість емболізації через потококеровані мікрокатетери з малим внутрішнім просвітом, а відсутність у них другого рентгенконтрастного маркера повністю компенсується унікальною системою детекції місця від’єднання спіралі. Це дозволяє застосовувати мікроспіралі у дистальних відділах церебральних судин. Застосовуються для емболізації розірваних аневризм, заповнення синусу АВМ та інших випадках. Завдяки технології формування витків, мікроспіралі добре розподіляються в аневризмі незалежно від її розміру та форми, забезпечують високу щільність заповнення та легку імплантацію, що, у поєднанні з наявними довжинами та можливістю вибору первинного діаметру, зменшує кількість спіралей необхідних для процедури.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок