Ольга Мулик

Я безмежно вдячна Щеглову Дмитру Вікторовичу, Коваленко Олександру Петровичу, Бортніку Ігору Миколайовичу- за прикладені зусилля і витрачений час для мене!!!!!
Ми приїхали з Тернополя, тому що мені поставили по даним МРТ підозру на аневризму вертебральної артерії. Це звучало Страшно і Нестерпно, особливо, коли на днях-злітала запланована і проплачена поїздка на море, про яку вже й ніхто не думав…
Приїхавши в Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії (ЦЕНРХ м.Київ) – нас зустрів черговий лікар (канд.мед.наук, доцент і т.д.) Коваленко Олександр Петрович – з неперевершеним почуттям гумору…
Ви не повірите, але так буває – “навіть в лікарнях України”- чиста палата, в яку ОДРАЗУ поселили, я не чекала пів дня – як в Тернополі-на оформлення документів в приймальному.
Самі теплі і гостинні слова, які тільки я могла почути від лікарів в своєму житті-прозвучали в цей день від Олександра Петровича, які втихомирили і заспокоїли мене, розвіяли всякий страх і сумнів.
ДІАГНОЗ -ЦЕ НЕ ВИРОК❗❗❗, головне вчасно виявити, щоб знати як з ним боротись❗
Мене чекало обстеження ангіографії, тому що саме воно показує за допомогою контрасної речовини всю картину Життєдіяльністі судин і артерій. Не зважаючи на операції і черги-мені досить швидко провели обстеження-буквально на третій день перебування, мені Олександр Петрович дав іншого лікаря, так як їхав в термінове відрядження, що мене спочатку збентежило, але в процесі я зрозуміла, що саме тут існує КОМАНДНА РОБОТА, що саме тут працюють професіонали і фахівці своєї справи- незважаючи в які руки ти тут попадаєш-тебе завжди вислухають, дадуть Правильні рекомендації і поставлять Правильний діагноз.
Тут все Не нав’язчиво, але Професійно. Ніхто не бігає по 150 раз в палату ( що ти починаєш думати-що ти комусь і щось тут вже винен), заходять тільки по суті і по призначенню!!!
Це був Радісний і Шалений ( в плані емоцій) день в моєму житті, коли Бортнік Ігор Миколайович, який проводив обстеження-сказав: ” що в вас нічого не виявлено”!!! , діагноз Не підтвердився.
Я дякую Богу що тримав свою руку наді мною, що забрав всякий діагноз і хворобу з мого життя.
Здоров’я-це Безцінний Дар , а лікарі – його інструменти❗
Дякую вам:
Щеглову Д.В., Коваленко О.П., Бортніку І.М.
за ваше відношення, доброту і чесність перед пацієнтами, нехай Господь воздасть вам в 100крат.
Люблю вашу фразу: “Дружим, но не болеем”.
Бажаю всім бути ЗДОРОВИМИ і вчасно давати відсіч всякій хворобі!!!

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок