Лановенко Людмила

Велика вдячність лікарю-нейрхірургу Гудиму Максиму Степановичу за високий професіоналізм, позитив та людяність у спілкуванні з пацієнтами.
Після операції з видалення менінгіоми я вже тиждень знаходжусь у своїй домівці, відчуваю турботу рідних, друзів, позитивно дивлюсь у майбутнє і просто радію життю. Дякую Вам за подароване життя! За те, що завдяки Вашій професійності при проведенні оперативного втручання в таку пізню годину, як було у моєму випадку, Ви впевнено провели всі необхідні маніпуляції. Нехай Бог береже Вас і Ваші золоті руки. Нехай все у Вас складається як найкраще!
Окремо хочу подякувати всім, хто за період мого перебування у відділенні долучався до процесу одужування: лікарю Вивалю Миколі Богдановичу, всій команді операційної бригади – ви класна команда! Всім працівникам реанімації, операційній та маніпуляційним медсестричкам, санітарочкам. Здоров”я вам усім!!!!!!!

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок