Кравченко Марія, м. Київ

Хочу висловити щиру подяку нашому лікуючому лікарю Свиридюку Олегу Євгеновичу за майже неможливе (згідно з невтішними даними статистики щодо діагнозу) повернення до життя моєї мами Кравченко Ольги Тарасівни.

28 грудня 2016р. на фоні підвищення АТ мама втратила свідомість та у стані коми ІІ була госпіталізована спочатку до ЛШМД. На КТ головного мозку виявлено масивний внутрішньо-шлуночковий крововилив та оперативно проведено зовнішне вентрикулярне дренування. Наступного дня нам було рекомендовано перевезти її для подальшого інтенсивного лікування сучасними методами до НПЦ ендоваскулярної нейрорентгенохірургії.

Лікар Свиридюк Олег Євгенович прийняв маму напівсвідому,з ендотрахеальною трубкою,нерухому. Внаслідок проведення  успішного  курсу лікування Олегом Євгеновичем вже 16 січня 2017 року мама самостійно вийшла з лікарні. Вона нормально рухається, вільно розмовляє та поступово повертається до повноцінного життя.

Шановний Олеже Євгеновиче! Низький уклін Вам  за високий  професіоналізм, за врятовані життя!

Також хочу висловити вдячність всьому медичному персоналу Центру  та щирі побажання миру,  достойного фінансування  медицини державою, поваги від суспільства та держави, доброго здоров’я, щастя!  

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок