Home Новини Операція для лікування не розірваної аневризми середньої мозкової артерії з використанням WEB

Операція для лікування не розірваної аневризми середньої мозкової артерії з використанням WEB

Директором ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» д. М. Н. Щегловим Дмитром Вікторовичем та лікарем Русланом Пішановим в MediStyle Hospitale (Азербайджан , Баку) проведено першу успішну операцію з використанням новітньої  системи WEB для лікування не розірваної аневризми середньої мозкової артерії на Закавкавззі.

 

Система емболізації WEB® – (Woven EndoBridge (WEB) Aneurysm Embolization System – це (нікель-титановий) саморозширяючий сітчастий імплантат для лікування внутрішньочерепних аневризм артерій головного мозку.

 

 

 

Впровадження в клінічну практику унікального вісокотехнологічного пристрою WEB® дозволило значно розширити можливості ендоваскулярних операцій. Використання новітньої системи має багато переваг перед складними процедурами балон-асистенції та протекційного стентування, особливо при лікуванні аневризм судин головного мозком складної форми.

 

Потрібно відмітити, що вперше імплантацію WEBа в Україні провели в листопаді 2018 року в нашому Центрі, і з того часу дана методика стала важливим інструментом в ендоваскулярному лікуванні мозкових аневризм в Україні .

Записатися на консультацію

  • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
  • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
  • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
  • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
    calendar
    captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

Ок

Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

Ок

Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

Ок