Home Новини Оголошено конкурс на присудження премії імені Віктора Івановича Щеглова

Оголошено конкурс на присудження премії імені Віктора Івановича Щеглова

ІНФОРМАЦІЯ

щодо участі у конкурсі на здобуття премії імені Віктора Івановича Щеглова

 

Згідно з рішенням Вченої ради ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» від 25.09.2020 року та Положенням про присудження премії імені Віктора Івановича Щеглова оголошено конкурс серед лікарів та наукових співробітників установ України, які працюють в галузі ендоваскулярної нейрорентгенохірургії.

 

Номінація 2020 року: «ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЕНДОВАСКУЛЯРНОЇ НЕЙРОРЕНТГЕНОХІРУРГІЇ У СВІТОВЕ ЦИФРОВЕ СУСПІЛЬСТВО»

 

Для участі у конкурсі необхідно після оголошення конкурсу упродовж 23 днів подати такі документи:

 

 1. Анкета учасника.
 2. Мотивоване письмове подання керівника установи/відділення ендоваскулярного нейрорентгенохірургічного профілю за підписом керівника, або подання Вченої ради, зборів колективу установ, Ради молодих вчених, Наглядової Ради щодо висування конкурсної роботи здобувача.
 3. Конкурсна робота за підписом здобувача та засвідчена керівником закладу.

 

Загальні положення. Матеріал конкурсної роботи повинен висвітлювати досягнення здобувача у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в галузь ендоваскулярної нейрорентгенохірургії: створення/участь у розробці та впровадженні автоматизованих платформ у роботу закладу, відділення; взаємоінтегровані веб-сервіси; аналітично-інформаційні системи; бази даних; створення візуальних 3D-пристроїв, систем; поліпшення комунікацій у закладі, проведення освітніх, наукових семінарів, конференцій з використанням новітніх технологій; інтеграція в міжнародний науково-освітній простір та ін.

 

Технічні вимоги. Робота подається обсягом до 4-5 сторінок у електронному варіанті. Текст – у редакторі MS Word, шрифт Times New Roman, кегель 14, міжрядковий інтервал 1,0 з полями з усіх сторін 25 мм.

Після отримання документів конкурсна комісія Центру не пізніше 31 жовтня проводить засідання для обговорення і визначення кандидатури на одержання Премії. Затвердження кандидатури на іменну Премію відбудеться на засіданні Вченої ради у листопаді 2020 року. Рішення приймається шляхом голосування членів Вченої ради та затверджується директором ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» та головою Благодійного фонду.

 

Призначення Премії проводиться наказом директора установи. Підставою для наказу є виписка з протоколів засідання Вченої ради та Благодійного фонду.

 

Анкета учасника(Додаток 1).

Положення про присудження премії імені В.І. Щеглова (Додаток 2).

Детальну інформацію про премію Ви можете знайти за посиланнямтут

 

Документи надаються на електронну адресу ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України: e-mail: npcnrh@i.ua з поміткою «на конкурс»

 

Заступник директора з наукової роботи Чебанюк С.В.

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

Ок

Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

Ок

Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

Ок