Home Новини Оголошення про заходи щодо впровадження та реалізації нового механізму

Оголошення про заходи щодо впровадження та реалізації нового механізму

Оголошення

Про заходи щодо впровадження та реалізації нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України.

 

В рамках виконання наказу НАМН України від 17  березня 2021 року  № 19  «Про заходи щодо впровадження та реалізації нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України» в Державній установі «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» будуть проводитися ендоваскулярні операції при судинній патології головного та спинного мозку , ендоваскулярні операції при загальній судинній патології , мікрохірургічні операції , які будуть частково фінансуватися державою згідно тарифікації.

 

Госпіталізація пацієнтів в клініку ДУ «НПЦ ЕНРХ НАМН УКРАЇНИ» у плановому порядку для надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню за рахунок коштів державного бюджету буде здійснюватися при підтверджених показах в умовах ДУ «НПЦ ЕНРХ НАМН УКРАЇНИ» та наявності оформленого Направлення на госпіталізацію (консультацію) за формою;   та у невідкладному стані для надання екстреної медичної допомоги за життєвими показами  – без направлення.

 

Включення пацієнтів в програму для надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню за рахунок коштів державного бюджету буде проводитися після закінчення процедури тендерної закупівлі обладнання та медичних препаратів та буде оголошено найближчим часом у новинах сайту Центру.

 

З повагою, адміністрація Центру.

Записатися на консультацію

  • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
  • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
  • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
  • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
    calendar
    captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

Ок

Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

Ок

Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

Ок