Наказ про заходи профілактики поширення вірусу COVID-19 (Коронавірус) в ДУ «НПЦ ЕНРХ  НАМН УКРАЇНИ»

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ЕНДОВАСКУЛЯРНОЇ НЕЙРОРЕНТГЕНОХІРУРГІЇ

НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ»

Н А К А З

 

17”     березня   2020 рік                                    м. Київ                                   № ­­_49__

 

          Про  заходи   профілактики поширення вірусу COVID-19   (Коронавірус) в ДУ  «НПЦ ЕНРХ  НАМН УКРАЇНИ»

 

У січні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про спалах нової коронавірусної хвороби в провінції Хубей, Китай.

Всесвітньою організацією охорони здоров’я оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня, оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби у 2019 році (COVID-19) в інші країни світу.

ВООЗ та органи охорони здоров’я в усьому світі вживають заходів щодо стримування спалаху COVID-19.

Відповідно до наказу НАМН України Про профілактичні та протиепідемічні заходи в умовах встановленого карантину  за № 29 від 13.03.2020р., та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» відповідно до наказів МОЗ України від 24 січня 2020 року № 185 (із змінами) та від 17 лютого 2020 року № 292 щодо профілактики та алгоритму дій у разі підозри на інфікування на короновірус COVID-19 та у зв’язку із встановленням з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19,

 

НАКАЗУЮ:

 І. Загальні вимоги до роботи в умовах карантину (термін 1- 3 тиждні)

  1.Стороннім особам вхід заборонено.

 1. Прохід в 5 корпус буде можливий через службовий вхід при наявністі магнітного ключа.
 2. Вхід та вихід з відділень установи дозволений з 8-го поверху через приймальне відділення всі інші проходи через 7 і 9 поверхи мають бути зачинені.
 3. Приймальне відділення має бути оснащено дезінфекційними та антисептичними засобами (спиртовий розчин та ін.), засобами особистої гігієни (рідке мило, одноразові рушники, серветки тощо), та індивідуального захисту(одноразові маски, бахіли). Встановити контроль за дотриманням працівниками та ін. правил особистої гігієни при вході у приміщення установи.
 4. Моніторувати стан здоров’я співробітників кожен день відповідно списку в кабінеті приймального відділення.
 5. Контроль за наявністю та витратами дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту здійснювати кожен день. Розрахувати добову необхідність зазначених медикаментів та медзасобів.
 6. Кількість працівників клінік та відділень які щодня перебувають на роботі має бути максимально скорочено.
 7. Інспектору віддлу кадрів, разом із завідуючими відділеннь скласти послідовний графік виходу на роботу.
 8. Співробітникам які старше 60 років, а також співробітникам які мають дітей віком до 11 років по можливості надати дистанційну роботу, за необхідністю (за визовом). Співробідникам наукових підрозділів по можливості надати дистанційні умови праці, за необхідністю (за визовом).
 9. Працівники ДУ «НПЦЕНРХ НАМН УКРАЇНИ» в разі погіршення стану здоровя – підвищення температури тощо повинні звернутися до сімейного лікаря за підтверджуючим документом, довідкою, про що сповістити керівництво установи.
 10. У разі винекнення летального випадку в ДУ «НПЦ ЕНРХ НАМН УКРАЇНИ» негайно звертатися безпосередньо до Завідуючої відділом нейропатоморфології Державної установи «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова НАМН України» Малишевої Тетяни Андріївни (тел. +38067 508 79 67).
 11. Транспортування хворих у випадку ургентної госпіталізації в неробочий час узгоджується з черговим лікарем приймального відділення Державної установи «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова НАМН України»

 

ІІ. Обмеження відвідувань  та перебування родичів пацієнтів в приміщеннях установи.

 

 1. Родичі , які здійснюють догляд за хворим можуть перебувати в палатах клінік  (як    виключення)  у випадках крайньої необхідності не більше 1особи за дозволом зав.відділенням.
 2. Залишати територію клініки дозволяється тільки після дозволу завідувача відділенням або чергового лікаря в супроводі медперсоналу (з 00.00 до 00.00).
 3. Щоденний пропуск до хворих, що перебувають на лікуванні в ДУ «НПЦ ЕНРХ НАМН УКРАЇНИ» виписується лікуючим лікарем за погодженям завідуючого відділення, де перебуває хворий, та засвідчуються завідуючим приймальним відділенням ДУ «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова НАМН України».

 

ІІІ.  Приміщення для тимчасової ізоляціі:

 1. Виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання: (Приміщення-2-га кімната приймального відділення), в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб з подальши транспортування і госпіталізацію в інфекційний стаціонар з дотриманням вимог протиепідемічного режиму
 2. Черговому лікарю негайне інформування Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерство охорони здоров’я України» (е-mail: info@phc.org.ua; ihr@phc.org.ua) про виявлення особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

 

ІV.  Амбулаторні консультаціі:

 1. Консультації хворих при неможливості дистанційного огляду буде надана можливість тимчасового використання поліклінічного приміщення  ДУ «Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова НАМН України»  ( зав. Болюх Андрій Сергійович).

 

 1.  V. Клінічна, наукова, хірургічна робота:
 2. Госпіталізація хворих для проведення ендоваскулярних, мікрохірургічних, можлива в ургентних випадках, при невідкладних станах.
 3. Планові операції переносяться на термін від 1 до 3-х тіжднів.
 4. Всі пацієнти, які не потребують оперативного лікування або інтенсивної терапії повинні бути виписані зі стаціонару до 19.03.2020.

 

Керівникам відділень, лікарям, медичному персоналу чітко дотримуватись Рекомендацій щодо дій при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку 2019-nCoV, затверджені наказом МОЗ України від 24.01. 2020 № 185. (Додаються до наказу).

 

Даний Наказ довести до відома всіх керівників відділень ДУ «НПЦ ЕНРХ НАМН УКРАЇНИ».

Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з загальних питань Кирієнко С.С. та  головного лікаря І.М. Бортніка.

 

Директор                                                                              Д.В. Щеглов

Записатися на консультацію

 • Консультації проводяться в робочі дні, з понеділка по п'ятницю, з 8.30 до 16.30.
 • Консультації проходять на 8 поверсі будівлі Центру в консультативному кабінеті (в холі навпроти ліфта).
 • ДУ «НПЦЕНРХ НАМН України» - це державна установа, тому консультації проводяться БЕЗКОШТОВНО
 • У більшості випадків пацієнти чекають консультації не більше години. Тривалість консультації в середньому становить близько півгодини
  calendar
  captcha captcha

ТЕЛЕФОНИ

  Ми будемо тримати вас в курсі свіжих новин

  Ок

  Щиро дякуємо за Ваш відгук, нам дуже приємно. Він з'язвиться на сайті одразу після модерації

  Ок

  Дякуємо! Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами у найближчий час

  Ок